تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Timer Defrost جلوگیری از Spindle Power از چرخش در جهت معکوس
Jun 02, 2017

تکنولوژی تولید تایمر خنثی سازی

تایمر تعلیق شامل یک مسکن، یک بخش قدرت و یک الکترود خارجی است که مشخصه آن شامل یک مکانیزم انتقال افتتاح و یک مکانیسم کنترل الکترود است، بخش قدرت با یک شفت اصلی قدرت با یک دنده انتقال، مکانیسم انتقال کاهش سرعت شامل یک چند است. هر مرکز چرخ دنده با یک شفت مرکزی چرخ دنده با دنده های دنده و دنده دنده دنده های کاهش دنده مرحله بعدی قرار می گیرد، دندان های چرخ دنده های واقع در مرحله اول با دنده های انتقال از شفت اصلی قدرت، دنده های دنده های کاهش واقع در آخرین مرحله درایو مکانیسم کنترل الکترود، رله تایمر ریمل و مکانیسم انتقال سرعت کاهش بیشتر شامل یک چاک دهنده شکل نصب شده بر روی شفت مرکزی دنده کاهش، یک عضو الاستیک متصل به چاک پروفیل، دیسک با یک گوشه تیز ارائه شده توسط یک خط متقاطع یک خط مستقیم و صاف منحنی دوم محدب که به شیار دندان بین دندان های انتقال قدرت اسپیندل گسترش می یابد. فن آوری اختراع شده اختراع به طور موثر جلوگیری از چرخش معکوس اسپیندل قدرت و تضمین دقت و اثر زمان انجماد.

روش ساخت تایمر خنک کننده

مزایا و معایب: 1. مزایای اختراع: مدل ابزار مربوط به تایمر، رله تایمر خنثی سازی و به طور خاص به تایمر یخچال و فریزر برای کنترل زمان یخ زدایی یک یخچال و فریزر می باشد.

پیشینه ی تحقیق: کنترل زمان یخ زدایی اتوماتیک که توسط افراد استفاده می شود، توسط تایمر یخ زده یخچال در نظر گرفته شده است. هنگامیکه سوئیچ دوربین روی بخاری را خنثی می کند، به طوری که دمای یخچال را افزایش می دهد، تبخیر کننده در لایه یخ زدگی به ذوب می شود. پس از یخ زدن، سوئیچ بادامک به قدرت خنک کننده و فن وصل شده و همچنان خنک می شود تا حرارت باقیمانده در یخ زدگی در اطراف اواپراتور توسط اواپراتور برداشته نشود و توسط اتاق کنترلی مجبور به خنک شدن شود بهبود درجه حرارت شتاب، تاثیر بر عملکرد یخچال و فریزر. تایمر توسط موتور رانده شده توسط Timer Relo رفع شده توسط مکانیزم کاهش چرخ دنده، و توسط گشتاور انتقال چرخش چرخشی، موقعیت چرخش تنظیم معکوس؛ به طوری که ساختار تایمر بسیار پیچیده است، روند مونتاژ قابل اعتماد نیست.

تکنولوژی موجود در تایمر یخچال فریزر توسط موتور همزمان، سوئیچ طبق، تماس، پوسته متشکل از چهار بخش است. اجزای کنترل سوئیچ بادامک توسط ثبت اختراع شماره 92221535.9 از پتنت های مدل چینی مدل ثبت شده است. یخچال و فریزر یخچال تایمر یک سوئیچ کنترل است که شامل یک سوئیچ طب مکمل و جایگزین و یک قاب اتصال هدایت می کند. سوئیچ طب مکمل و جایگزین از چهار طناب طولانی و کوتاه از طب مکمل و جایگزین و طب مکمل و جایگزین، Relo Timer رفع و هر بهار در هر دو طرف از یک انتهای دوربین قرار دارد.

موتور میکرو سنکرون معمولا شامل استاتور، روتور، سیم پیچ سیم پیچ متشکل از سه بخش است، بدن دستگاه جهت به طور کلی استفاده می شود شکل چنگال بازو، این شکل همیشه در حالت اصطکاک در حال اجرا است، نه تنها ایجاد سر و صدا، بلکه همچنین از دست دادن انرژی مکانیکی، کاهش عمر مفید؛ Reler Timer رفع خستگی و نسبت کاهش سنتی میکرو همزمان موتور نسبتا کوچک است، با حمایت از محصولات برای افزایش تعداد چرخ دنده ها و قابلیت اطمینان ضعیف مونتاژ ضعیف است، و حجم محصول مطابق نسبتا بزرگ است.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870