تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هشدارها برای استفاده از تایمر خشک کن
Aug 17, 2017تایمر ماشین خشک کن برای تنظیم زمان خشک کردن لباس استفاده می شود. با درایو میکرو موتور همزمان، از طریق گیربکس سرعت چرخ دنده، رانندگی چرخ دنده دوتایی را رانندگی، در نتیجه کنترل دو جفت تماس A-A1 (قدرت کنترل سیستم خشک کردن)، B-B1 (خشک کردن دمای پایین) عمل.

تایمر خشک کن که در حال حاضر استفاده می شود دو ساعت کار می کند، یعنی: 0 ~ 120min؛ 0 ~ 80 دقیقه

هنگامی که تایمر خشک کن در 0 ~ 120 دقیقه کار می کند، دو جفت مخاطبین به طور همزمان کار می کنند، موتور و بخاری به طور همزمان کار می کنند. برای خشک کردن و حرارت دادن؛ هنگامی که زمان تعیین شده باقی می ماند 12min، تایمر خشک کن تایمر خشک کن نقطه تماس b-b1 را قطع می کند به طوری که سیستم خشک کردن برای خشک کردن دمای پایین.

هنگامی که تایمر خنک کننده در 0 ~ 80 دقیقه کار می کند، تماس A-A1، تایمر خشک کن نقطه تماس B-B1 کار نمی کند، سیستم تنها در خشک کردن دمای پایین عمل می کند.

چندین مورد توجه در استفاده از تایمر خشک کن

ما با استفاده از تایمر ماشین خشک کن برای توجه به نقاط.

1: هر استفاده، باید در زمان پیشبینی برنامه ریزی شود، به طوری که پیچ و تاب ندهد، زمان استفاده از تایمر را افزایش دهد.

2: هنگام چرخش تایمر، نیرو باید به طور یکنواخت، سخت کار سختی را انجام ندهد، تایمر خشک کن برای جلوگیری از آسیب به اندام های داخلی.

3: تایمر خشک کن در 0 یا سیکل کامل، حرکت نکنید و به عقب برگردید، تا فایل فیزیکی پلاستیکی آسیب نبیند.

4: هر چند که تایمر مجبور به معکوس کردن عملکرد است، اما در استفاده باید سعی در جلوگیری از تغییرات غیر ضروری، به طوری که به آسیب دستگاه و یا کاهش عمر مفید.

5: دکمه تایمر را فشار ندهید و کشش ندهید، به طوری که برای جلوگیری از سست کردن اتصالات داخلی یا جابجایی قطعات مکانیکی، عملکرد زمانبندی آسیب دیده.

6: تایمر با آب خیس شده، خشک کن خشک کن در زمان. از آنجا که تایمر هر چند اقدامات پیشگیری از نشتی وجود دارد، اما ساختار مهر و موم شده نیست، پس پس از نفوذ، تایمر خشک کن آسان به زنگ زدگی داخلی، و عملکرد عایق الکتریکی کاهش می یابد.

7: غیر کارکنان با تایمر، دستگاه خشک کردن، پوشش محافظ را بازی نکنید.

8: تایمر خشک کن از مشکل، حرکت ندهید، اگر نه، تایمر خشک کن وضعیت بدتر است، استفاده از عملکرد تایمر. بنابراین شما باید افراد با تجربه یا تهویه مطبوع خشک کن را تجربه کنید.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870