تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Damper موتور موثر برای جلوگیری از ضربه چکش آب
Sep 28, 2017


کیفیت و ویژگی های تجهیزات محرک موتور مواد SUS304 از جنس استنلس استیل است که می تواند در سیستم تامین آب زندگی استفاده شود. ماهیت موضوع اتصال: هر دو موضوع داخلی و خارجی m20x1.5 است. دمپر موتور در طول کار قطر را از بین نمی برد. نصب دمپر موتور ابتدا موضوع خارجی دمپر موتور را با لوله کوتاه با حلقه لوله بر روی لوله متصل می کند. سپس، موتور AC موتور، رشته خارجی دستگاه یا فرستنده فشار نیز با مواد خام بسته بندی شده و به دمپر موتور پیچ خورده است، که با یک کلید پیچیده است؛ به طور کلی پیشنهاد شده است که یک دستگاه یا یک فرستنده فشار با یک دمپر الکتریکی نصب شود. ، این می تواند به طور موثر جلوگیری از ضربه چکش آب، AC Motor Damper طول عمر آن را افزایش می دهد.

Damper Motor استفاده از توجه: کیفیت آب خوب نیست، دمنده موتور استفاده می شود برای یک دوره از زمان، دندان های خوب خود را بخشی از کانال مویرگ ممکن است به سرقت رفته، لطفا حذف دمپر موتور را به شستن آب، AC موتور Damper حذف خاک قبل ادامه استفاده از

تعویض موتور یک وسیله نصب شده بر روی یک دستگاه و یک لوله برای جلوگیری از آسیب ناشی از نیروهای دخالت (بارهای باد، زلزله، خروجی دریچه تخلیه، ضربه یا نیروی پارگی لوله) است. استفاده و ویژگی های دمپر موتور هنگامی که نیروی تداخل خارجی رخ می دهد، دمپر موتور تاثیر را جذب می کند و لرزش ناشی از ضربه را کاهش می دهد. در عملکرد عادی تجهیزات، دمپر موتور اجازه می دهد تا آن را به صورت آزادانه برای رفع نیازهای انبساط و انقباض تجهیزات و لوله کشی.

ویژگی های موتور دمپر: استفاده از آهنرباهای برای تولید اثر محرک، به دلیل هیچ تماس، بدون اصطکاک کشویی، بنابراین گشتاور خروجی پایدار و طولانی مدت است.

تغییر زاویه یکی از آهنرباهای می تواند جاذبه های مختلفی داشته باشد، بنابراین تنظیم ساده است.

چرخ انتقال از چسب زرق و برق دار ساخته شده است و سیم انعطاف پذیر به جلو برای جلوگیری از خراش دادن پوست پوست ریخته می شود.

قطعات چرخشی ساخته شده از مواد سبک وزن و سخت محکم، AC Motor Damper و لحظه ای از اینرسی کوچک است.

ساختار جمع و جور، نصب آسان.

بخش اصلی دمپر موتور دو اشیا سنگین است که وزن آنها حدود 150 تن است و در 90 طبقه (395 متر) به حالت تعلیق درآمده است. هنگامی که یک باد قوی ضربه می زند، موتور AC Damper دستگاه با استفاده از سنسورها برای تشخیص اندازه باد و درجه تکان دادن ساختمان، و از طریق کامپیوتر از طریق بهار، دستگاه هیدرولیک برای کنترل جسم مقابله به جهت مخالف حرکت موتور AC Motor Damper باعث کاهش میزان تکان دادن ساختمان می شود. این کار مانند یک مرد در یک قایق چرخشی کار می کند، حرکت بدن خود را در جهت مخالف قایق، برای به دست آوردن تعادل.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870