تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عملکرد تایمر خشک کردن
Aug 07, 2017

اقدامات احتیاطی برای استفاده از تایمر خشک کن

نکات مورد استفاده در هنگام استفاده از تایمر خشک کن چیست؟

1: هر بار که استفاده می کنید، باید در زمان پیشنهادی برنامه ریزی شود، به طوری که به سر پیچ نپردازید، زمان استفاده از تایمر را افزایش دهید.

2: چرخش تایمر، نیرو باید یکنواخت باشد، بیش از حد مجبور نباشید برای جلوگیری از آسیب به نهادهای داخلی.

3: تایمر خشک کن در سفر صفر یا کامل، تایمر خشک کن ها به جلو و عقب پیچ خورده نیست، به طوری که به فایل موقعیت پلاستیک آسیب نرسانید.

4: هرچند تایمر دارای عملکرد معکوس مجبور است، اما استفاده باید سعی کند از تغییر غیر ضروری جلوگیری کند، به طوری که به دستگاه آسیب نرساند یا عمر مفید را کاهش دهد.

5: دکمه تایمر را فشار ندهید و کشش ندهید، به طوری که از بین بردن اتصالات داخلی یا جابجایی قطعات، آسیب به عملکرد زمان بندی شود.

6: آب تایمر مرطوب بود، برای خشک شدن در زمان کم آب بدن ماشین. از آنجا که تایمر دارای یک معیار ضد انفجار است، این یک ساختار مهر و موم شده نیست. بنابراین، تایمر خشک کن پس از نفوذ آب، احتمالا باعث زنگ های داخلی و کاهش عملکرد عایق الکتریکی می شود.

7: غیر کارکنان با تایمر بازی نمی کند، خشک کن استفاده نمی شود، استفاده از پارچه پوشش.

8: تایمر خشک کن را از خطا، با تردید، اگر بد اشتباه، وضعیت بدتر است، از دست دادن عملکرد تایمر. بنابراین شما باید افراد یا تولید کنندگان و تولید کنندگان حوله را تجربه کنید.

تایمر خشک کردن برای تنظیم زمان خشک کردن لباس استفاده می شود. برای کنترل دو جفت تماس A-A1 (کنترل منبع تغذیه سیستم خشک کن)، B-B1 (خشک کردن دمای پایین) با رانندگی دو کام را با رانندگی دو چرخ دنده توسط سرعت چرخ دنده توسط موتور میکرو سنکرون کنترل می شود.

در حال حاضر تایمر خشک کردن دو ساعت کار می کند، یعنی: 0 ~ 120 دقیقه؛ 0 ~ 80 دقیقه

هنگامی که تایمر در 0 ~ 120min کار می کند، دو جفت مخاطبین در همان زمان کار می کنند، موتور و بخاری کار همزمان انجام می شود. برای خشک کردن و حرارت دادن؛ تایمر خشک کن زمانی که زمان تنظیم شده هنوز هم باقی می ماند 12min، تایمر تماس B-B1 قطع، به طوری که سیستم خشک کردن برای خشک شدن دمای پایین.

هنگامی که تایمر در 0 ~ 80 دقیقه کار می کند، کار تماس با A-A1، تماس B-B1 کار نمی کند، تایمر خشک کن سیستم فقط دمای پایین پخت.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870