تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تایمر استفاده از روش خشک کن
Jul 25, 2017


نکات مورد استفاده در هنگام استفاده از تایمر خشک کن چیست؟

1: هر زمانی که شما باید زمان بندی را قبل از برنامه ریزی کنید، به طوری که به سر پیچ نزنید، زمان استفاده از تایمر خشک کن را افزایش دهید.

2: تایمر خشک کن روتاری، نیرو باید یکنواخت باشد، بیش از حد مجبور نشود، برای جلوگیری از آسیب به مؤسسات داخلی.

3: تایمر خشک کن در سفر صفر یا کامل، تایمر خشک کن ها به جلو و عقب پیچ خورده نیست، به طوری که به فایل موقعیت پلاستیک آسیب نرسانید.

4: اگرچه تایمر خنک کننده دارای عملکرد معکوس مجبور است، اما استفاده باید سعی در جلوگیری از تغییر غیر ضروری داشته باشد تا به دستگاه آسیب نرساند یا عمر مفید را کاهش دهد.

5: دکمه تایمر خشک کن، تایمر خشک کن را فشار ندهید و فشار ندهید تا از اتصال داخلی یا جابجایی قطعات خسته نشوید، عملکرد زمان بندی را خسارت کنید.

6: آب تایمر خشک شده مرطوب بود، برای خشک شدن در زمان کم آب بدن ماشین. از آنجا که تایمر خشک کن دارای اقدامات مقاوم در برابر نشت، اما نه ساختار مهر و موم شده، بنابراین، پس از نفوذ آب، تایمر خشک کن آسان برای ایجاد زنگ داخلی، و برای کاهش خواص الکتریکی عایق.

7: غیر کارکنان با تایمر خشک کن بازی نمی کند، خشک کن که در حال استفاده نیست، پارچه را پوشش.

8: تایمر خشک کن را از خطا، با آسیب پذیری، اگر بد اشتباه، وضعیت بدتر است، از دست دادن عملکرد تایمر خشک کن. بنابراین شما باید افراد یا تولید کنندگان و تولید کنندگان حوله را تجربه کنید.

با استفاده از روش تایمر خشک کن:

1، هر بار که شما استفاده می شود، باید زمان زمان پیش برنامه ریزی شده، به طوری که به سر پیچ، افزایش زمان استفاده از تایمر خشک کن؛

2، چرخش تایمر خشک کن، نیرو باید یکنواخت باشد. تایمر خشک کن از نیروی بیش از حد برای جلوگیری از آسیب به مؤسسات داخلی استفاده نکنید؛

3، تایمر خشک کن در صفر یا کامل در سفر، به جلو و عقب پیچ خورده نباشید، تا فایل فیزیکی پلاستیکی آسیب نبیند؛

4، تایمر خشک کن، هر چند یک عملکرد معکوس مجبور وجود دارد، اما استفاده باید سعی کند از تغییر غیر ضروری جلوگیری کند، به طوری که به دستگاه آسیب نرساند یا عمر مفید را کاهش دهد؛

5، دکمه تایمر خشک کن فشار و کشیدن را فشار ندهید، تایمر خشک کن را تا جایی که اتصالات داخلی و یا جابجایی قطعات مکانیکی را از دست ندهید، آسیب برساند.

6، تایمر خشک کن آب خیس بود، برای خشک شدن در زمان کم آب بدن ماشین. از آنجا که تایمر خشک کن، هر چند اقدامات ضد انفجار وجود دارد، اما ساختار مهر و موم شده، بنابراین پس از نفوذ آب، آسان به ایجاد زنگ داخلی، و کاهش عملکرد عایق الکتریکی؛

7، آموزش و پرورش، کودکان با تایمر خشک کن بازی نمی کند، ماشین لباسشویی استفاده نمی شود، استفاده از پوشش پارچه؛

8، تایمر خشک کن خارج از گسل، اگر با اشتباه اشتباه، وضعیت بدتر است، از دست دادن عملکرد تایمر خشک کن. تایمر خشک کن بنابراین شما باید افراد با تجربه و یا تعمیر تعمیر بخش.

راه های راحت و انعطاف پذیر برای تنظیم: در پایین صفحه نمایش دو کلید، افزایش از کاهش، به نمایندگی از "به علاوه" و "منهای" وجود دارد. هر کلید یک لحن سریع و عملکرد آهسته دارد. آهسته: کمتر از 0.8 ثانیه فاصله کلید، هر فشار به علاوه، منهای یک کلمه. لحن سریع: فشار دکمه دست خود را افزایش نمی دهد، 0.8 ثانیه پس از افزایش، منهای 10 کلمه.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870