تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تایمر خنثی سازی یک کامپوننت مهم است
Sep 28, 2017

تایمر یخ زدگی یک جزء مهمی از مدار کنترل یخچال و فریزر یخچال است. این می تواند فاصله زمانی یخ زدگی را کنترل کند، بخاری را به طور منظم کنترل می کند، رله تایمر ریموت را کنترل می کند و یخچال فریزر را به صورت خودکار باز می شود. زمان انبساط تایمر موتور و عملیات کمپرسور، زمانی که کمپرسور ساعت کار تجمعی (معمولا حدود 8 ساعت). تبخیر کننده یک لایه ی یخ زده دارد. در این زمان، سوئیچ تایمر یخ زدایی به طور خودکار به مدار یخ زدگی تبدیل می شود، در حالی که برش موتور تایمر یخ زدایی و منبع تغذیه کمپرسور، رله Timer رفع و سپس اواپراتور و سایر اجزای کرم را می گیرد. پس از اتمام یخ زدگی، سوئیچ تایمر خنک کننده به طور خودکار به مدار تبرید تبدیل می شود، کمپرسور مجددا راه اندازی می شود، دوباره تنظیم زمان یخ زدگی.

تایمر خنک کننده از میکرو موتور، جعبه دنده، کامپوزیت، تماس با حرکت رله تاخیری و تماس استاتیک تشکیل شده است، و با 4 ترمینال و یک دستگیره کنترل دست مجهز شده است.

تایمر یخ زدایی شامل موتور مینیاتوری، جعبه چرخ دنده و مکانیزم مکالمه تماس می باشد. می توان آن را به تایمر مکانیکی و تایمر یخ زدایی الکترونیکی تقسیم کرد. شکل زیر نشانگر ساختار تایمر یخ زدگی است.

1 تایمر مکانیکی ضد یخ زدگی توسط موتور زمان سنج و یک گروه از مخاطبین، Timer Defrost رله زمان تماس تماس برابر است با تجمع عمل از زمان کمپرسور، فاصله بر اساس مدل های مختلف و متفاوت، معمولا یک بار عمل 8h، زمان انجماد حدود 10 دقیقه. لایه یخ زدگی حل می شود، سوئیچ دوتایی از بین می رود و پایان دادن به یخ زدگی. از آنجا که در این زمان، سوئیچ تایمر خنک کننده هنوز در حالت 1-3 قرار دارد، رله تایمر خنثی سازی موتور زمان سنج نیز می تواند به طور معمول چرخش کند. 2 دقیقه، سوئیچ از 3 تا 2، متصل به کمپرسور و فن، یخچال و فریزر، تایلر شروع، یخ زدگی تایمر را به دور بعدی از زمان یخ زده.

2 تایمر یخ زدایی الکترونیکی توسط میکرو رایانه کنترل می شود تا تمام فرایند یخ را کنترل کند. رله تایمر خنثی سازی با استفاده از شمارنده های الکترونیکی برای جایگزینی موتورهای زمان سنجی مشخص می شود.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870