تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تایمر خنثی سازی یک کامپوننت مهم است
Sep 07, 2017تایمر خنک کننده یخ زدگی اتوماتیک است، تنظیم دستی را انجام ندهید، معمولا کمپرسور یخچال فریزر را به ارزش زمان کاری معین (حدود 8 ساعت) اجرا می کند، تایمر یخ زدگی به طور خودکار به حالت یخ زده تبدیل می شود، عملیات کمپرسور را متوقف می کند، گرمایش کرم حرارت لوله رله تایمر خنثی سازی پس از اتمام رسوب، تایمر خنک کننده به طور خودکار به حالت خنک کننده، لوله گرمایش خنک کننده، کمپرسور قدرت الکتریکی تبدیل می شود.

تایمر یخ زدگی یک جزء مهمی از مدار کنترل یخچال و فریزر یخچال است. این می تواند فاصله زمانی یخ زده را کنترل کند، بخاری را به طور منظم کنترل می کند و یخچال را به طور خودکار یخ زدایی می کند. زمان انبساط تایمر موتور و عملیات کمپرسور، زمانی که کمپرسور ساعت کار تجمعی (معمولا حدود 8 ساعت). تبخیر کننده یک لایه ی یخ زده دارد. در این زمان، سوئیچ تایمر یخ زدایی به طور خودکار به مدار یخ زدگی تبدیل می شود، در حالی که برش موتور زمان سنج یخ زدایی و منبع تغذیه کمپرسور، و سپس اواپراتور و دیگر اجزای کرم. رله تایمر خنثی سازی پس از اتمام یخ زدگی، سوئیچ تایمر خنک کننده به طور خودکار به مدار تبرید تبدیل می شود، کمپرسور مجددا راه اندازی می شود، دوباره تنظیم زمان یخ زدگی.

تایمر یخ زدایی شامل موتور مینیاتوری، جعبه چرخ دنده و مکانیزم مکالمه تماس می باشد. رله تایمر ریمون را می توان به تایمر مکانیکی و تایمر یخ زدایی الکترونیکی تقسیم کرد.

ساختار تایمر را خنثی کنید.

1 تایمر مکانیکی با استفاده از موتور زمانبندی و گروهی از مخاطبین، زمان عمل تماس برابر با عملکرد تجمعی زمان کمپرسور است، بازه با توجه به مدل های مختلف و متفاوت، معمولا یک بار عمل 8h، زمان انجماد حدود 10min است. لایه یخ زدگی، Timer رفع شده رله سوئیچ دو فلزی را خاموش می کند و پایان یخ زدگی. از آنجایی که در این زمان سوئیچ تایمر خنک کننده هنوز در موقعیت 1-3 است، موتور تایمر نیز می تواند به طور عادی چرخش کند. 2 دقیقه، سوئیچ از 3 تا 2، متصل به کمپرسور و فن، یخچال و فریزر، تایلر شروع، یخ زدگی تایمر را به دور بعدی از زمان یخ زده.

2 تایمر یخ زدایی الکترونیکی توسط میکرو رایانه کنترل می شود تا تمام فرایند یخ را کنترل کند. این ویژگی با استفاده از شمارنده های الکترونیکی برای جایگزینی موتورهای زمان بندی مکانیکی مشخص می شود.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870