تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ساختار Timer Defrost
Aug 07, 2017

تایمر خنثی سازی یک جزء مهم از مدار کنترل یخچال فریزر است. این می تواند فاصله زمان انجماد را کنترل، کنترل زمان کنترل درجه حرارت شستشو الکتریکی، باز یخچال اتوماتیک یخچال فریزر Timer Refrost. تایمر خنک کننده موتور در همان زمان به عنوان کمپرسور عمل می کند و هنگامی که کمپرسور برای چندین ساعت کار می کند (معمولا حدود 8 ساعت). یک لایه ی یخ در اواپراتور وجود خواهد داشت. در این مرحله، سوئیچ تایمر یخ زدایی به طور خودکار به مدار یخ زدایی، رله تایمر خنثی سازی در حالی که قطع موتور موتور زمانبندی خنک کننده و کمپرسور قدرت، و سپس اواپراتور و اجزای دیگر برای یخ زدگی تغییر می کند. پس از یخ زدگی کامل شده، سوئیچ تایمر خنک کننده به طور خودکار به مدار خنک کننده تغییر می یابد، کمپرسور مجددا راه اندازی می شود، و تایمر خنک کننده دوباره شروع می شود.

تایمر خنک کننده متشکل از یک موتور کوچک، یک گیربکس و یک مکانیسم تماس با مخاطب است. می توان آن را به تایمر مکانیکی و تایمر یخ زدایی الکترونیکی تقسیم کرد.

ساختار تایمر را خنثی کنید.

1) تایمر موتور خنک کننده موتور توسط موتور زمان سنج و یک گروه از مخاطبین، زمان عمل تماس با عمل تجمعی کمپرسور و فاصله زمانی بسته است، بسته به نوع عمل متفاوت است، معمولا 8h عمل یک بار زمان فراست حدود 10min . ذوب لایه ی یخ، پرش سوئیچ دو رنگی، پایان یخ زدایی. از آنجا که سوئیچ تایمر یخ زدگی هنوز در موقعیت 1-3 قرار دارد، رله تایمر خنثی سازی موتور زمان سنج نیز می تواند به طور عادی چرخش یابد. 2 دقیقه، سوئیچ 3 تا 2، متصل به کمپرسور و فن، یخچال و فریزر شروع به خنک کردن چرخه، یخ زدگی تایمر را به دور بعدی زمان یخ زدگی.

2) تایمر یخ زدایی الکترونیکی از طریق میکرو رایانه برای کنترل تمام پروسه یخ زدایی است. این با استفاده از شمارنده الکترونیکی برای جایگزینی موتور زمان سنج مکانیکی مشخص شده است.

کرم کاملا اتوماتیک به یخچال و فریزر در فرآیند یخ زدگی اشاره دارد، نیازی به استفاده از هر دکمه یا سوئیچ نیست، شما می توانید به صورت خودکار یک سری عملیات ضد یخ را انجام دهید. به طور کلی دستگاه یخ زدایی اتوماتیک به طور کلی سه شکل دارد: دستگاه یخ زدایی اتوماتیک، نوع یخ زدایی از دستگاه یخ زدایی اتوماتیک، دستگاه یخ زدایی اتوماتیک یخ زدایی. تایمر استفاده شده در دستگاه یخ زدایی کاملا اتوماتیک یک تایمر یخ زدگی نامیده می شود که شامل یک میکرو موتور، یک گیربکس، یک کامیون، یک تماس متحرک و یک تماس ثابت است. ترمینال خارجی دارای چهار پایانه و یک دست دستگیره است.

زمان فعال شدن زمان تماس با زمان راه اندازی یخچال در هر 8 ساعت (با توجه به طراحی سازنده، زمان) یک بار تنظیم می شود.

پس از اینکه کمپرسور به مدت 8 ساعت کار می کند، تایمر یخ زدگی مدار را به کمپرسور قطع می کند، ترموستات ضد یخ زدایی دوطرفه را خنثی می کند و شعله ی خنک کننده را خنثی می کند، رله ی Timer Refrost را شروع می کند و شروع به گرم شدن و یخ زدگی می کند. زمان انجماد تایمر کنترل باز شدن یخبندان معمولا 15 تا 30 دقیقه است.

پس از فروختن سطح اواپراتور، ذوب شدن دمای داخل مخزن به 10 تا 16 درجه سانتیگراد افزایش می یابد، ترموستات ضد یخ زدایی دوطرفه، تماس نامنظم را خاموش می کند، رله تایمر ریموت خنک کننده و بخار گرم کننده متوقف می شود، و تایمر خنک کننده در آینده شروع می شود زمان چرخه


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870