تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فرآیند تعمیر تایمر خنثی سازی
Jun 16, 2017


برای کارکرد تایمر یخ زدگی، دو نقطه تحلیل خواهد شد.

1. هنگامی که تهویه مطبوع در حال اجرا است، ترموستات باز یابنده درجه حرارت مبدل حرارتی در فضای باز را تشخیص می دهد. هنگامی که درجه حرارت در فضای باز پایین تر از دمای تنظیم شده است، تماس های ترموستات یخ زده را حذف می کند.

تهویه مطبوع یخ زدگی موتور زمان سنج موتور برای شروع زمان؛ رله تایمر خنثی سازی زمانی که درجه حرارت تنظیم شده، تایمر یخ زدگی تماس 2-3 خاموش، 1-2 متصل، یخ زدگی موتور زمان سنج موتور برای توقف زمان.

در این زمان، سوپاپ الکترومغناطیسی چهار طرفه و موتور فن در همان زمان خاموش، توقف اجرا، عملیات خنک کننده کمپرسور، فریزر در فضای باز.

2. تهویه مطبوع یخ زدگی، افزایش درجه حرارت مبدل حرارتی در فضای باز. هنگامی که درجه حرارت بازنشستگی ترموستات رفع می شود، تایمر یخ زدایی 2 • 3 باز است، 2-1 بسته می شود، سوپاپ سوپاپ الکترومغناطیسی چهار طرفه و موتور فن به انرژی وصل می شوند.

پس از پایان یخ زدگی، سیستم را مجددا به همان زمان بازگردانید تا موتور موتور زمانبندی را بازنشانی کنید، ریمل Timer Refrost را برای یخ زدگی بعدی آماده کنید.

در سرویس تهویه مطبوع انجام تجزیه و تحلیل زیادی انجام خواهد شد، زمان برای دیدن پنجره سیستم تهویه هوا کار می کند به طوری که شما نه تنها حلق آویز،

کابین تهویه مطبوع به درک بیشتر، نوع پنجره نیز درک کنید.

چگونه برای تعمیر تایمر خنک کننده

اگر کمپرسور در حال اجرا نیست، ممکن است تایمر خنک کننده خراب شود. این بخش در نزدیکی کمپرسور واقع شده است. روش تشخیص تایمر یخ زدگی به شرح زیر است:

1 مرحله 1: یخچال را از هم جدا کنید.

2 مرحله 2: سیم را بین تایمر و موتور تایمر جدا کنید. پیچ دو پیچ را باز کنید و تایمر را از براکت خارج کنید.

3 مرحله 3: تنظیم کننده ی مولتی متر به RX1 برای شناسایی تایمر یخ زدگی. دو پروب مولتی متر را در دو سیم از تایمر یخ زدایی قرار دهید (نه موتور)، و سپس شفت كنترل پیچ كنترل تایمر را تا زمانی كه روی آن كلیك كنید، چرخش كنید. اگر با تایمر یخ زدگی مشکل نداشته باشید، خواندن متر باید صفر باشد؛ ریمل تایمر خنثی سازی اگر اشاره گر به موقعیت دیگری می رود، تایمر خنک کننده اشتباه است. آن را با یک تایمر جدید از همان نوع جایگزین کنید.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870