تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تایمر خنثی کردن اصل خنثی کردن
Jul 13, 2017

تایمر خنک کننده به یخچال و فریزر در فرایند یخ زدگی اشاره دارد، نیازی به استفاده از هر دکمه یا سوئیچ نیست، شما می توانید به صورت خودکار یک سری عملیات ضد یخ را انجام دهید. تایمر خنثی کننده به طور کلی سه شکل دارد: دستگاه یخ زدایی پایه اتوماتیک، نوع تجمعی از دستگاه یخ زدایی اتوماتیک، دستگاه یخ زدایی اتوماتیک رله ی تایمر یخ. تایمر استفاده شده در دستگاه یخ زدایی کاملا اتوماتیک یک تایمر یخ زدایی است که شامل یک میکرو موتور، یک گیربکس، یک کامپوزیت، یک مخاطب متحرک و یک تماس ثابت است و در خارج از آن با چهار پایانه و یک دست تهیه می شود.

زمان فعال شدن تماس با تایمر خنثی در مدار در هر 8 ساعت تنظیم می شود (بسته به طراحی سازنده، زمان تغییر می کند).

بعد از اینکه کمپرسور به مدت 8 ساعت در حال اجرا است، تایمر یخ زدگی مدار را به کمپرسور متصل می کند، ترموستات ضد یخ زدایی دوطرفه را تعویض می کند و شعله ی گرم کننده ی یخ زدایی، رله ی Timer Refrost را خنثی می کند و گرمایش یخ زدگی را آغاز می کند. زمان انجماد تایمر باز شدن یخچال معمولا 15 تا 30 دقیقه است.

پس از یخ زدگی سطح بخارپز، دمای داخل مخزن به 10 تا 16 درجه سانتی گراد افزایش می یابد، ترموستات دوقطبی یخ زدگی خاموش شدن تماس را خنثی می کند و بخاری برقی متوقف می شود و زمان یخ زدگی در زمان چرخه بعدی شروع می شود.

چگونه برای تعمیر تایمر خنک کننده

اگر کمپرسور در حال اجرا نیست، ممکن است تایمر خنک کننده خراب شود. این بخش در نزدیکی کمپرسور واقع شده است. روش تشخیص تایمر یخ زدگی به شرح زیر است:

1 قدرت یخچال را خاموش کنید.

2 مرحله 2: سیم ها را بین تایمر و موتور تایمر جدا کنید. پیچ دو پیچ را باز کنید و تایمر را از براکت خارج کنید.

3 مرحله 3: تنظیم کننده ی مولتی متر به RX1 برای تشخیص تایمر یخ زدگی. Relay Timer Refrost دو پروب های مولتی متر را در دو سیم از تایمر یخ زدایی (نه موتور) قرار داده و سپس شفت کنترل پیچ سنج را تا زمانی که کلیک می کنید را روشن کنید. اگر با تایمر یخ زدگی مشکل نداشته باشید، خواندن متر باید صفر باشد؛ اگر نشانگر به موقعیت دیگری برسد، تایمر خنک کننده معیوب است. آن را با یک تایمر جدید از همان نوع جایگزین کنید.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870