تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ساختار جامد از دمپر الکتریکی
Aug 28, 2017

عمل دمپر الکتریکی این است که حرکت مقاومت را فراهم کند تا انرژی دستگاه کاهش یابد. در ساخت و ساز، هوا فضا، هواپیمایی، نظامی، اسلحه، اتومبیل، نیروگاه، کارخانه های شیمیایی، کارخانه های فولاد Damper و دیگر صنایع از انواع مختلف ضد ضربه (یا کمک های کمکی استفاده می کنند) برای کاهش تلفات انرژی استفاده می کنند.

ویژگی های دمپر الکتریکی: استفاده از آهنرباهای برای تولید اثر محرک، به دلیل عدم تماس، اصطکاک کشویی، بنابراین گشتاور خروجی پایدار و پایدار است.

تغییر زاویه یکی از آهنرباهای می تواند جاذبه های مختلفی داشته باشد، بنابراین تنظیم ساده است.

چرخ انتقال از چسب زنجیری ساخته شده است، Damper Electric و سیم انعطاف پذیر برای جلوگیری از خراش دادن پوست پوست جلوگیری می شود.

قطعات چرخشی ساخته شده از مواد سبک وزن و سخت محکم، Damper Electric و لحظه ای از اینرسی کوچک است.

ساختار جمع و جور، نصب آسان.

روش محاسبه نیروی کابلی از آمپر اهرم محرک، از جمله مراحل زیر است: اندازه گیری فرکانس ارتعاش F2 کابل شیب بعد از نصب دمپر الکتریکی محرک؛ ساده سازی دمپر دمایی کمپرسور به پشتیبانی الاستیک، اثر پشتیبانی الاستیک در طول بار معادله حرکت در کابل لغزش با سفت خم شدن در نظر گرفته شده، Damper Electric معادله سختی معکوس دمپر الکتریکی محاسبه، مقدار سختی معادل در این مقاله، فرکانس محاسبه F3 از ارتعاش کابل دیافراگم با استفاده از روش عددی دیفرانسیل متمایز برای محاسبه مقدار مشخصه ذاتی کابل قطری و مقدار نیروی کابل پیش بینی شده بدست می آید. اگر تفاوت بین فرکانس F3 و فرکانس اندازه گیری F2 از محدوده مجاز خطا فراتر رود، مقدار برق نیروی پیش بینی شده کابل پیش بینی شده تا زمانی که تفاوت بین فرکانس محاسبه شده و فرکانس اندازه گیری در محدوده مجاز از خطا Damper Electric این روش برای بهبود دقت نتایج محاسبات تنش کابل مفید است.

همه انواع اصطکاک و دیگر اثرات مهار کننده از فروپاشی ارتعاش آزاد، که ما آن را می نامیم. اجزای "ویژه" که روی یک سیستم ساختاری قرار می گیرند می توانند مقاومت در برابر حرکت را ایجاد کنند. Electric Damper یک وسیله ای است که انرژی مصرف می کند و به عنوان یک دمپر الکتریکی نامیده می شود. اجزای ویژه دمپر الکتریکی روی سیستم ساختاری می تواند مقاومت در برابر حرکت و دستگاهی که انرژی حرکت را مصرف می کند، که ما آن را یک دمپر الکتریکی می نامیم. از دهه 1970، مردم به تدریج این فن آوری را به ساخت و ساز، پل ها، راه آهن و دیگر پروژه های ساختمانی تغییر دادند، توسعه آن بسیار سریع است. به طور خاص، Electric Damper بیش از 50 سال سن از دمپر چگالی الکتریکی بادی در ایالات متحده توسط بخش مهندسی ساخت و ساز قبل از پذیرش، تعداد زیادی از آزمایشات، بررسی دقیق، استدلال مکرر، به خصوص روند طولانی آزمون زمین لرزه .

دمپر الکتریکی یک وسیله است که مقاومت در برابر حرکت را ایجاد می کند و انرژی مصرف می کند. استفاده از ماندگاری برای جذب جذب انرژی یک تکنولوژی جدید نیست، در هوافضا، هواپیمایی، نظامی، اسلحه، خودرو و سایر صنایع، انواع مختلف دمپرها (یا کمکهای شتاب دهنده) را برای کاهش تلفات انرژی استفاده کرده اند. از دهه 1970، مردم به تدریج این فن آوری را به ساخت و ساز، پل ها، راه آهن و دیگر پروژه های ساختمانی تغییر دادند، توسعه آن بسیار سریع است. به طور خاص، بیش از 50 سال سن دمپر ویسکوز هیدرولیک برق، Damper برق در ایالات متحده توسط بخش مهندسی ساخت و ساز قبل از پذیرش، تعداد زیادی از آزمایشات، بررسی دقیق، استدلال مکرر، به خصوص روند طولانی آزمون زمین لرزه .


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870