تماس با ما ویدیو چرا ما را انتخاب کنید
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عملیات ضد لرزه ای موتور Damper
Sep 07, 2017

کمپرسور موتور به طور کلی در دقت بالا، حساسیت بالا، قابلیت اطمینان بالا از ابزار مکانیکی پیشرفته، برای دستیابی به یک مقدار عددی قابل اعتماد و موثر استفاده می شود، به طوری که دستگاه برای رسیدن به نقطه تعادل، برای غلبه بر inertia موتور، استفاده از امکانات کمکی

تعویض موتور یک وسیله است که مقاومت حرکتی را تامین می کند و انرژی مصرف می کند. در ساخت و ساز، هوا فضا، هواپیمایی، نظامی، اسلحه، خودرو، نیروگاه، کارخانه های شیمیایی، آسیاب های تولیدی AC Motor Damper و سایر صنایع، از انواع مختلف دمنده ها (یا کمک های جذب کننده) استفاده کرده اند تا میزان تلفات انرژی را کاهش دهند.

همه انواع اصطکاک و دیگر اثرات مهار کننده از فروپاشی ارتعاش آزاد، که ما آن را می نامیم. اجزای "ویژه" که بر روی یک سیستم ساختاری قرار می گیرند می توانند مقاومت در برابر حرکت را ایجاد کنند. AC Motor Damper یک وسیله ای است که انرژی مصرف می کند و به عنوان یک دمپر موتور نامیده می شود. و دمپر موتور قرار داده شده در سیستم ساختاری از اجزای "ویژه" می تواند مقاومت در برابر حرکت، مصرف انرژی دستگاه، ما را به نام دمپر موتور. از دهه 1970، مردم به تدریج این فن آوری را به ساخت و ساز، پل ها، راه آهن و دیگر پروژه های ساختمانی تغییر دادند، توسعه آن بسیار سریع است. به طور خاص، بیش از 50 سال سن کمپرسور موتور ویسکوز موتور، در ایالات متحده توسط بخش مهندسی ساخت و ساز قبل از پذیرش، تعداد زیادی از آزمایشات، بازنگری دقیق، متقاعد شد AC موتور Damper استدلال، به ویژه روند طولانی زلزله تست.

اقدام ضد لرزه ای از دمپر موتور

برای ساخت ساختمان های تعمیر شده و تقویت شده برای جذب انرژی لرزه ای به طور موثر تر، کارکنان ساخت و ساز باید عناصر جذب ویژه انرژی لرزه ای را در لایه جداسازی ساختمان، که معمولا به عنوان دمپر موتور شناخته می شود، قرار داده است. بنابراین برای افزایش اصطکاک، AC موتور Damper برای رسیدن به اثر محرک.

اگر فاصله خالص موتور کمپرسور کوچک باشد و ساختارهای بالا و پایین تر مجاز نباشند، می توان از دمپر موتور گلبرگ استفاده کرد. از آنجایی که کمپرسور موتور نوع گلبرگ نیز دارای قابلیت تنظیم مجدد در جهت افقی است و دارای سطح خاصی از سختی است، بنابراین با استفاده موازی از پشتیبانی لاستیکی می تواند برای جایگزینی مدرج سفت و سخت نیز استفاده شود برای تنظیم سطح لغزش اصطکاک، موتور AC Damper به عنوان یک اسکیت اصطکاک و تنظیم مجدد موتور مکانیسم کمپرسور موتور. این نوع مکانیسم دارای مزایای ارتفاع زیاد، بدون هدایت و توانایی تغییر شکل بزرگ جانبی است و یکی از اجزای جداسازی بهتر است.


محصولات اصلی
مرحله FBZA-500 DC موت...
دی سی FBZA-1750-3 مرح...
گام FBZA-1750-4 DC مو...
دی سی FBZA-1750-5 مرح...
دی سی FBZA-1750-6 مرح...
تماس با ما
پست الکترونیکی:sl@sonxie.com
تلفن: +86-511-88786938
Saleman:خورشید لی
فکس: +86-511-88786870